Lucid
Αν δεν είσαι μέλος, κάνε εγγραφή τώρα, συνδέσουν, συζήτα και μάθε. Επιπλέον λαμβάνεις δωρεάν οδηγούς lucid dreaming και σχετικά νέα!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Lucid
Αν δεν είσαι μέλος, κάνε εγγραφή τώρα, συνδέσουν, συζήτα και μάθε. Επιπλέον λαμβάνεις δωρεάν οδηγούς lucid dreaming και σχετικά νέα!
Lucid
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Λέξεις Κλειδιά

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση


ΘΕΡΑΠΕΙΑ LUCID DREAM – ΗΡΕΜΟΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ

Πήγαινε κάτω

ΘΕΡΑΠΕΙΑ LUCID DREAM – ΗΡΕΜΟΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ Empty ΘΕΡΑΠΕΙΑ LUCID DREAM – ΗΡΕΜΟΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ

Δημοσίευση από Theta Σαβ Σεπ 24, 2016 5:18 pm

20-03-2015

Είδα πως με εξέτασαν προφορικά και πήρα 17. Κοίταξα γύρω μου και είδα ένα άτομο που δεν άνηκε στο τμήμα μου, έκανα Reality Check και συνειδητοποιώ πως βρίσκομαι σε όνειρο. Το άτομο αυτό γυρνάει, μου χαμογελάει και τα δόντια του μεγαλώνουν και γίνονται μυτερά, πάει να μου επιτεθεί και θυμάμαι την τεχνική για να τον ηρεμήσω, αντί να τρέξω, γυρίζω και τον αγκαλιάζω, του λέω πως τον αγαπάω και τα δόντια του μαζεύονται. Κλείνω τα μάτια μου και όταν τα ανοίγω πάλι είμαι στο κρεβάτι μου και δίπλα μου είναι ο ίδιος, φιλικός, μαζί με ένα άλλο παιδί που μου σφίγγει το χέρι για να με χαιρετήσει. Το όνειρο γκρεμίζεται, τα φώτα στο δωμάτιο του ονείρου τρεμοπαίζουν και οι χαρακτήρες χάνονται σαν να είναι φτιαγμένοι από άμμο, ξυπνάω.
Theta
Theta
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 06/03/2015

http://lucid.com.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης